• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Блогу akhe.info виповнилось 2 роки

Рівно рік назад я святкував першу річницю блогу. Тоді це було зовсім по інакшому. Я активно займався блогінгом і цим блогом зокрема. Намагався частіше писати і розвивати параметри блогу. Цей рік життя блогу кардинально відрізняється від минулого.

В принципі я уже робив деякі підсумки у цьому пості, де прощався з 2011 роком. Але переглянувши пости з минулого святкування дня народження зрозумів, що не так вже і мало я зробив для блогу. Звісно блог мені віддячив гарним заробітком і фідбеком від читачів, які читали мене, коментували дописи і просто спілкувалися.

Цього року я змінив свої пріоритети і вирішив таки підкорити планку у 1000 долярів за місяць із мережі. Як ви вже знаєте, мені це вдалося. У січневому фін-стрипі усе розписано до копійки. (Колись думав, як буду заробляти 400-500 у.о., то буде вистачати на все – фіг там!) Звісно у лютому я уже так сильно не працював, адже я став татком. Обіцяв про це пост, але все ніяк руки не дійдуть до улюбленого блогу.

Щодо фін-стрипів, то думаю закруглятись із цим промислом. Багато знайомих рекомендують не “палити” свої прибутки у мережі. Я звісно ж нікому не вірю і нічого не боюсь, але потрібно пам’ятати у якій країні ми живемо.

Власне я вдячний цьому блогу і всім його читачам за те, що він та вони залишалися зі мною протягом цього року і надіюсь залишаться й надалі. Блог уже давно перестав бути “Блогом про українські блоги”, як виразився пан Електрик =) Я все більше уприватнюю його, правда пишу здебільшого про успіхі в інтернет заробітках, оглядаю партнерки та пишу про створення адалт блогів. Навіть марафон запустив, який уже підходить до кінця. Залишилось 1-2 поста із серії написати.

Вирішив таки подякувати тим, хто за цей рік дав найбільше трафіку:

Не буду включати у список дядька Гугля, та його молодшого вредного брата Яшку, а дам лінки на блоги, з яких були переходи.

351 – 9seo.ru

179 – blogosphere.com.ua

176 – max.paschenko.org.ua

120 – vfanzoni.zo.net.ua

118 – website.rovno.ua

Це статистика переходів з 3 березня 2011 по 3 березня 2012 років. Дякую хлопці за посилання і за переходи. Можливо варто робити такий списочок щомісяця і активувати ваше бажання пересилати своїх користувачів на мій блог?

Напевно буду закруглятись і чекаю на ваші привітання. Якщо не важко, то клацайте на ретвіт та лайк =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

вітаю, Бажаю як мінімум ще десятку взяти.. . пагін Pretty Link (чи подібний) здається не працює.

Дякую. А десятку чого?
Що саме не працює?

щоб як мінімум блог прожив 10 років. Не працюють посилання на блоги які трафік давали: 404 – Сторінка не знайдена Frown не перенаправляє на сам сайт

А, ну 10-ку проживемо легко.
Посилання це я просто криво поставив – зараз все ок.

Бачу, адалт та активне житття оффлайн приносить свої плоди… На блог практично забив Frown
Треба терміново виправляти ситуацію!!! Cool

Та не тільки адалт – проектів та планів багатенно. А не активно жити в оффлайні важко =)
Буду старатись виправитись.

Вітаю)

Подякував. Бачу блог розвивається і вже за 2к перевалило. Красава.

дякую, та він ше молодий з серпня тільки)

странно, как он еще не в бане? Яндекс фильтр наложил, а гугл что то тормозит

про який ти фільтр говориш?

слідкуй за своїм сайтом

єй, я же не в обіду… просто статі із других сайтів, тільки що перекладені із російської на українську

Мені люди добровільно помагають

Вітаю!!!

Бажаю багато хорошого трафіку та читачів Smile

Приємно. Дякую. Будемо старатись.

Залишити коментар, або два до запису "Блогу akhe.info виповнилось 2 роки"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette