• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Блоггінг на двох

Привіт усім. Продовжую постити щодня і сьогодні вирішив розказати про співпрацю веб-майстра та копірайтера. Розкажу, як я останній місяць підпрацьовую партнером на одному сео блозі. Поділюсь плодами своєї співпраці та скажу ким бути вигідніше – веб-майстром, копірайтером чи тим і тим одразу.

Пройшов вже майже місяць з того моменту, як я зголосився допомогти своєму товаришу вести блог про заробіток у інтернеті та просування сайтів. Ідея була наступна:

Він купив цей блог за енну суму грошей, а часу на його наповнення немає. Постійно купувати контент, підбираючи власноруч ключові фрази під кожну нову статтю та пояснюючи принцип написання постів копірайтеру – це не проста та часо-ємка робота. Тому він вирішив знайти “партнерів” для цього, та ще кількох схожих блогів. Від партнера вимагається введення блогу у своєму ключі, оновлюючи його якомога частіше.

Оскільки блогу більше року та його тИЦ більше 10-ти, він доданий у біржу ГГЛ. Товариш запропонував наступну схему:

Партнер наповнює сайт унікальними статтями та продає посилання через ГГЛ (гостьовий доступ ще ніхто не відміняв), напряму та інші біржі. При бажанні порпається у шаблоні та підстроює його під себе. При ще більшому бажанні, додає посилання на блог зі своїх профілів у соціальних мереж, форумів, блогів та звідусіль де тільки захоче. Слідкує за правильною внутрішньою перелінковкую та відповідає на коментарі.

Власник блогу у цей час вкладає енну суму грошей у розкрутку блогу. А точніше у закупівлю вічних посилань з анкорами, які повинні витягти блог у ТОП по деяким запитам. Як результат, через деякий час блог повинен стати популярним та відвідуваним. А якщо є трафік, то буде гріх його не монетезувати.

Крім того правильна закупка посилань з часом призведе до росту того ж тИЦ та збільшення ціни за продаж посилань та рекламних постів.

Прибуток від продажу контекстних посилань, заміток, рекламних постів, банерів, та прибуток від контекстної реклами ділиться навпіл між веб-майстром та партнером-копірайтером.

Виглядає це непогано і для копірайтера: робота хоч і за менші гроші, але у довільному стилі та на перспективу, так і для веб-майстра: не витрачаючи час йде отримання прибутку з блогу, який висів мертвим вантажем.

За перші пів місяця я отримав майже 30 доларів. Я в принципі очікував більшого, але це не важливо. Головне те, що я отримав досвід ведення чужого блогу, який з часом став мені ближчим. Все таки я розумію, що через пів року такого введення блог стане куди популярнішим і ця сума збільшиться у рази.

Але для мене, як для копірайтера, такий заробіток так і залишиться активним. Тим часом веб-майстер, що вклав гроші у купівлю та розкрутку блогу, буде отримувати пасивний прибуток, рівний моєму. Інвестиції рулять!

Ще хочу навести вам одну фразу, яка мене сьогодні поставила з ніг на голову: “SEO – гімно! Хочеш заробляти гроші – створюй сайти!”. І я вам скажу, що в цій фразі дійсно щось є. Створюйте сайти та шукайте партнерів, вкладайте гроші у розкрутку сайту, та отримуйте пасивний прибуток.

На десерт відео, яке розкаже вам, що таке блог:

— Постовий —

Хочете вразити друга, подругу чи свою дівчину? Замовте для них привітання в честь будь-якого свята. Повірте, ваш подарунок у вигляді привітання буде гарно виділятись на фоні інших.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Ідея цікава, але мені здається все ж таки краще писати на своєму блозі (якщо такий існує). Це в кінцевому результаті принесе більшу вигоду.

Так, якщо існує свій блог і маєш навички по його просуванню. Просто писанина дає мало толку.

А зі сторони веб-майстра така співпрацю взагалі чудова. Заробіток при мінімумі зусиль.

Хороший підхід до спільного ведення блогу.

Між іншим теж веду такий блог (точніше веде друг,а я його так сказати всяко підтримую)
І знаєте результат не поганий.

Залишити коментар, або два до запису "Блоггінг на двох"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette