• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Блог для заробітку чи блог для душі

Привіт усім. Прошу пробачення за відсутність постів у минулі два дні, та на це є доволі поважна причина. Про неї зараз казати не буду та скажу, що у мене все добре.

Сьогодні я хочу поговорити про блоги, які створюються суто для заробітку, та про ті, які ведуться для душі. Та про те, коли блог для душі може перерости у дещо більше і приносити прибутки набагато більші за блоги, які з самого початку створювались для заробітку. Бла-бла-бла.

Скажу вам відверто, що спочатку я створював цей блог для заробітку. Тоді я планував, що він буде приносити з кожним місяцем все більше та більше грошенят. Та я сильно помилявся. З часом блогінг став для мене реальним задоволенням і ті копійки, що капали від постових та контекстної реклами все менше мене турбували. Зараз я пишу, тому що мені подобається і тому що подобається вам.

Блоги, що створенні суто для заробітку не мають тієї атмосфери, що царює у приватних блогах, які ведуться для задоволення. Якщо є потреба викладання своїх думок, суджень, роздумів на публіку – немає нічого кращого аніж приватний блог. Якщо потрібно заробити на блозі, то не варто виставляти такий блог, як щось своє рідне – потрібно показувати людям, що це ресурс направлений суто на подання якоїсь інформації та отримання від цього певної вигоди.

Зараз я все рідше продаю рекламу на цьому блозі – мені достатньо коштів, аби оплатити хостинг та домен. Згодом взагалі планую зменшити рекламу до мінімуму. Для заробляння грошей у інтернеті у мене є інші блоги.

Якщо блог направлений лише на заробіток, то все відбувається по стандартному алгоритму: Ідея; Вибір ніші; Складання сентиматичного ядра; Наповнення блогу контентом (рерайт чи недорогий копірайт); Вичікування 2-3 місяці, при однаковому темпі публікації; Просування блогу у пошукових системах для отримання трафіку, або для отримання тИЦу; Монетизація.

Якщо блог ведеться для душі то схема трохи інша: Бажання писати та висловлювати свої думки публічно; Створення блогу; Написання постів у той час, коли є натхнення та бажання; Спілкування з аудиторією блогу; Знаходження нових друзів та однодумців; Отримання високих показників “людяності” від пошукових систем та як результат приток трафіку та читачів; При бажанні монетизація.

А ви ведете блог для заробітку чи для душі?

P.S. Очікуйте новий конкурс на кращого коментатора з 1-го липня;

P.S.S. Продовжую постити щодня і вам рекомендую.

На десерт відео про повільні моменти життя:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Мені здається, що на сам перед блог варто вести для задоволення, а вже згодом винагорода знайде сама свого власника. Не зважаючи чи блог планувався для заробітку, чи для публікації власних уподобань та думок.

Можна вести кілька блогів, що я і роблю, хоча тяжко сказати, де пишу від душі а де ні.

Я веду свій блог для душі, але й якусь копієчку він приносить Smile Найчастіше публікую по одному посту на день (це, здебільшого, – результат відвідин подій або спілкування з “профільними” людьми), але було й по чотири на день.
тож часто отримую на пошту відгуки на кшталт “дівчата, дякуємо вам усім за цікаву інформацію” Smile

а куди поділась стаття про чеки гугла? щойно була на головній і кудись зникла

А ось цього я не поки що не знаю. Тільки що прийшов додому і тут така лажа..

На мою думку всю роботу треба виконувати для душі – і ту, яка приносить заробіток, і ту яка ні. Найбільш прибутковими для мене виявилися ті проекти, які робив для душі, а котрі були заточені спеціально для заробітку значно менше ефективні. Так що одне другому не заважає. Хіба що душу не продавайте Wink

Залишити коментар, або два до запису "Блог для заробітку чи блог для душі"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette