• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Бізнес іде в інтернет, гарант по сайтах як нова послуга

Інтернет розвивається з величезною швидкістю, щодня він захоплює в свою павутину нових користувачів, щодня в інтернеті з’являються тисячі нових сторінок, сотні профілів користувачів у соціальних мережах, і кілька тисяч нових постів на форумах і блогах. Ще десять років тому, за часів DIAL-UP модемів не можна було уявити такого розвитку інтернет-технологій. Тоді виділений швидкісний інтернет був досить дорогим задоволенням, і доводилося задовольнятися швидкістю передачі даних по телефонній лінії. Природно, ні про яке потоковому відео або навіть аудіо з такою швидкістю не могло бути й мови, а швидкість скачування mp3 мелодії дорівнювала теперішньої швидкості скачування HD-фільму.

Не дивно, що з такими темпами розвитку інтернет технологій став розвиватися інтернет бізнес і інтернет реклама як головна складова бізнесу. Різні інтернет проекти наповнюють інтернет, кожен місяць в будь-якому регіоні можна спостерігати нові стартапи, що пропонують ті чи іншим послуги, продукцію, інформацію. Усі вони є веб-сайти, що працюють на тих чи інших технологіях, але як і раніше всіх їх об’єднує одне – в мережі інтернет як і раніше при її створенні всі ресурси відображаються за допомогою адресного рядка браузера.

З появою поняття інтернет-бізнес, з’явилася й можливість покупки / продажу готового інтернет бізнесу, який, як правило, має на увазі передачу прав на управління тим чи іншим проектом в мережі інтернет, іншими словами купівлею / продажем веб-сайту разом і його ім’ям і всім функціоналом . Останнім часом такі види угод набирають оборот, і для цього з’являються спеціалізовані сервіси, такі як біржа сайтів в Україні, саме тут охочі продати свій веб-сайт мають можливість викласти відповідне оголошення, а бажаючі придбати свій куточок в інтернеті – вибрати серед всіх пропозицій цікавить його варіант.

На жаль, з огляду на теоретичну анонімність користувачів в мережі інтернет, яка практично підтверджується наявністю спеціалізованого програмного забезпечення для приховування знаходження онлайнінтернет користувачів, нерідкі випадки махінацій при взаєморозрахунках в інтернеті. Але й тут заповзятливі інтернет діячі придумали послугу гарант по сайтах, як раз для зниження ризику втратити гроші і не отримати нічого натомість у випадку з покупцем, і позбудеться свого сайту, не отримавши за нього грошовий еквівалент у випадку з власником сайту.

Діяльність гаранта щодо купівлі / продажу сайтів полягає в прийнятті грошей від покупця і виплата їх продавцеві, лише після отримання покупцем всіх доступів до купується ресурсу, і, в разі додаткової необхідності переоформлення всіх необхідних документів. В замін гарант отримує грошову винагороду за свої послуги, в розмірі від п’яти до десяти відсотків залежно від суми угоди. Грошова винагорода мотивується тим, що саме гарант бере на себе обов’язки розбиратися в трапилася ситуації, якщо в угоді щось піде не так, а також відшкодовувати збитки у разі неможливості вирішити проблему.

Нові послуги в мережі інтернет, а також нові можливості за прогнозами експертів і надалі будуть привертати користувачів і бізнесменів в мережу, а враховуючи стрімкий розвиток, складно придумати, як буде виглядати звичний сьогодні інтернет через десять років.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Бізнес іде в інтернет, гарант по сайтах як нова послуга"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette