• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Білл Гейтс не дав вийти конкуренту іпад

Для тех дамочек, которые не хотят заниматься шоппингом и выбирать косметику в оффлайн, существует интернет магазин косметики. В нем вы сможете найти все, что душа пожелает.

Як повідомляє CNET News з посиланням на джерела всередині Microsoft, на початку 2010 року у компанії було два незалежних один від одного проекти планшетних комп’ютерів. Першим, під назвою Courier, займався Джей Аллард, глава підрозділу розважальних пристроїв. Другим проектом керував Стівен Сінофскі, президент підрозділу Windows.

У той час як планшет у версії Сінофскі зберігав основні риси, властиві комп’ютерів на базі Windows, планшет у версії Аллард був свого роду доповненням до смартфону і комп’ютеру. Наприклад, передбачалося, що архітектор зможе малювати за допомогою Courier начерки планів будівель, а письменник – складати чернетки майбутніх книг, але при цьому працювати з програмами з пакета MS Office і з поштовим клієнтом Outlook користувачі не зможуть. Останнє не сподобалося екс-главі Microsoft Біллу Гейтсу, до якого за порадою з приводу планшета звернувся чинний керівник компанії Стів Балмер. Гейтс прийняв участь у нараді про долю планшетних проектів Microsoft, яке пройшло на початку 2010 року, і підтримав Сінофскі.

Думка Гейтса зіграла вирішальну роль – від проекту Courier, над яким більше року працювали близько 130 чоловік з Microsoft, було вирішено відмовитися. Зберегли проект Сінофскі, який згодом переріс в операційну систему Windows 8. Вона була анонсована на початку червня 2011 року, а її головною особливістю є здатність працювати як на смартфонах, так і на планшетах. Судячи з зображень, які потрапили в Мережу, планшет Courier був виконаний у форм-факторі книги і мав два сенсорних екрани. Передбачалося, що користувач зможе керувати ними як пальцями, так і стилусом. Офіційно про закриття проекту Courier було оголошено наприкінці квітня 2010 року.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Білл Гейтс не дав вийти конкуренту іпад"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette