• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

ARM загрожує домінуючому положенню Intel на ринку ноутбуків

Ми неодноразово згадували амбіції холдингу ARM, розвиток якого йде семимильними кроками. Як вважають автори DigiTimes, в найближчому майбутньому британський розробник процесорів зможе стати серйозним конкурентом Intel на ринку мобільних комп’ютерів, де рішення останньої вже давно є домінуючими.

В Intel зараз приділяють особливу увагу енергоспоживанню розроблюваних процесорів, у той час як інженери ARM намагаються домогтися підвищення продуктивності чіпів, які вже зарекомендували себе як енергоефективні рішення. Холдинг заручився підтримкою Microsoft, Intel, в свою чергу, співпрацює з Google; все це в кінцевому підсумку призведе до того, що домінуюча єдина ПК-платформа перестане існувати як така, а запекла боротьба між “мастодонтами” індустрії дасть виробникам електроніки (і, як наслідок, користувачам) широкий вибір варіантів по створенню ПК.

Малоймовірно, що ARM в найближчі два роки зможе зрівнятися з Intel по продуктивності процесорів (тим не менш, це неминуче). Але навіть у нинішньому вигляді чіпи з архітектурою ARM виглядають переважно для виконання певного роду завдань, і Intel може почати втрачати позиції на ринку ноутбуків вже в 2013 році, приблизно через півроку після випуску операційної системи Windows 8, яка стане для ARM “вікном” у сегмент персональних комп’ютерів.

— – —

Если у вас есть большое предприятие по изготовлению одежды или вы только планируете заняться таким видом бизнеса, то вам обязательно нужно будет купить ткань оптом. В таком случае вы сможете зарабатывать на каждом изделии еще больше. Единственное, что плохо в закупке ткани оптом, так это количество инвестиций.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "ARM загрожує домінуючому положенню Intel на ринку ноутбуків"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette