• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Apple увійшла до 3-ку найбільших виробників комп’ютерів у США

Як повідомляє AppleInsider з посиланням на результати нового дослідження, Apple піднялася на третє місце серед постачальників комп’ютерів в США в 4 кварталі календарного 2011 року. У той час, як інші великі виробники спостерігали зниження частки поставок у порівнянні з аналогічним періодом в 2010 році.

Дослідницька група Gartner випустила попередні результати поставок ПК за 4 квартал 2011 року. Згідно зі звітом, у Apple спостерігається 20.7% зростання продажів Mac на американському ринку в порівнянні з 4 кварталом 2010 року. Це дозволило обійти Toshiba і Acer, але залишитися позаду HP andDell. Орієнтовний обсяг поставок у розмірі 2.1 млн. комп’ютерів за звітний період дозволив зайняти 11.6% частку ринку.

Зіткнувшись з можливістю того, що HP виділить виробництво комп’ютерів в окрему структуру, користувачі починали «ухилятися» від найбільшого виробника ПК в світі в 4 кварталі 2011 року, в результаті чого обсяг поставок знизився на 26.1% у порівнянні з тим же періодом в 2010 році. Поставки впали з 5.6 млн. одиниць в останньому кварталі 2010 року до 4.1 млн. у 2011 році. Новий CEO HP Мег Уїтмен (MegWhitman) працює над вирішенням ситуації, заявивши в жовтні, що компанія не буде виділяти бізнес ПК в окрему структуру, але збиток вже завдано.

Зайняла друге місце, Dell отримала 4.5% зниження обсягів поставок з 4.2 млн. одиниць до 4 млн. в останньому кварталі 2011 року. Як не дивно, частка Dell особливо не змінилася в той час, як в цілому ринок ПК в США отримав зниження обсягів у 5.9%.

Gartner відносить деякі уповільнення в загальному обсязі продажів ПК на відсутність споживчого інтересу до нової ініціативи Intel – «Ultrabook». Група, щоправда, зазначає по-справжньому дебют для цієї категорії відбудеться в 2012 році.

Аналітики також попереджають, що негативний вплив у вигляді браку жорстких дисків, викликане повенями в Таїланді в жовтні минулого року, можливо, повністю не вплинуло на результати поставок в 4 кварталі. Очікується, що цей дефіцит надасть «істотний вплив» у першій половині 2012 року і потенційно може тривати протягом усього року.

— – —

Перед тем как покупать бытовую технику в интернете, советую посетить http://sravni.com/catalog364.html Здесь вы сможете сравнить цены на разнообразную бытовую технику в интернет магазинах и выбрать лучший вариант для себя. Почти любая позиция дублируется в разных магазинах и цены там очень различаются.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Apple увійшла до 3-ку найбільших виробників комп’ютерів у США"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette