• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Apple розкрився!

Компанія Apple прийняла рішення зробити свій формат для музики ALAC (Apple Lossless Audio Codec) відкритим. Даний формат був розроблений Apple для стиснення музичних треків без втрати якості. Завдяки тому що Apple зробила свій формат відкритим, це дозволить розробникам впроваджувати новий формат для перекодування файлів і для відтворення в нові аудиоплеєри.

ALAC – це формат, який дозволяє за допомогою перекодування стиснути аудиофайл на 40-60% без втрати якості. Якщо ж зробити зворотний процес – декодування, то виходить потік, аналогічний оригінального. Представники Apple також повідомили, що розробникам будуть передані вихідний код кодувальника і декодера, а також інша допомога, яка знадобитися при роботі з новим форматом.

Для монетизація свого проекту контекстна реклама – ідеальний варіант. Даний формат отримав ліцензію Apache 2.0, що дозволяє використовувати програмне забезпечення в абсолютно будь-яких цілях, а також змінювати і поширювати його, крім назви файлу. Apple також у майбутньому повинна стримати свою обіцянку і відкрити вихідний код свого сервісу відеодзвінків FaceTime.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Apple розкрився!"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette