• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Apple побила рекорд і очолила рейтинг світових продавців смартфонів

Компанія Apple стала лідером з продажу смартфонів в 2011 році завдяки iPhone, продавши тільки за останні три місяці перед новим роком понад 37 млнгаджетів. Про це йдеться в звіті, опублікованому дослідницькою компанією Canalys.Всього за 2011 рік у світі було продано 487 700 000 смартфонів, що на 62,7% більше, ніж у попередньому році. Персональних комп’ютерів, включаючи планшетники, в 2011 році було продано 414,6 одиниць.

Раніше рекорд по продажу смартфонів належав компанії Nokia, що продала в останній квартал 2010 року 28300000 гаджетів. До речі, незважаючи на розчаровують фінансові результати, діяльність компанії Nokia на ринку смартфонів в четвертому кварталі 2011 року вселяє приводи для оптимізму. Nokia відвантажила 19.6 млнсмартфонів, що на 31% менше рекордного четвертого кварталу 2010, але на 17% краще, ніж в ІІІ кв. 2011. Частина цього результату – відвантаження смартфонів під WP (близько млн) і MeeGo (0.6 млн), а також зростання продажів апаратів під SymbianBelle через встановлення конкурентних цін на такі смартфониNokia, як Nokia 500, Nokia 700 і Nokia 701. Сумарні продажі смартфонівNokia в 2011 році склали 77.3 млн.

Однак, Apple все ж випередила Nokia за обсягами відвантаження у 2011 році – за рік було відвантажено 93100000 iPhone, що відповідає зростанню на 96% в порівнянні з 2010 роком. Зростання відвантажень – це не тільки результат виходу на ринок апарату iPhone 4s, а й підсумок зниження цін на iPhone 4 і iPhone 3GS, нагадують експерти. Samsung також вдало завершив 2011 рік. Компанія відвантажила 35.3 млнсмартфонів під власним брендом в четвертому кварталі 2011 року. За рік компанія відвантажила 91900000, що істотно перевищує відвантаження в 24,9 млн в 2010 році. В цей обсяг не увійшли продукти, випущені Samsung під іншими брендами, наприклад, Nexus S і GalaxyNexus, які Canalysучітвает під брендом Google. Samsung продовжує істотну маркетингову активність, а портфоліо компанії, засноване перш за все на моделях під Android, зокрема, на такий успішної моделі, як Galaxy S II.

Якщо говорити про платформах, то Android забезпечив 52% глобальних відвантажень смартфонів в четвертому кварталі 2011 року, тоді як на частку iOS довелося 23%, а на частку Symbian – 12%. Android безумовно є лідируючою платформою, якщо говорити про обсяги відвантажень в 2011 році, на частку цієї платформи доводиться 49% всіх відвантажених в 2011 році пристроїв. Це істотно вище частки iOS (19%) і Symbian (16%).

— – —

Сейчас выращивание разных культур в теплицах стало не только модным, но и довольно прибыльным делом, если к этому отнестись с терпением и умением. Отличные теплицы из поликарбоната в киеве пользуются большим спросом и популярностью. Новые технологии дают возможность выращивать растения в любое время года, при одинаковой температуре и влажности. Вы и сами сможете купить себе такую теплицу.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Apple побила рекорд і очолила рейтинг світових продавців смартфонів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette