• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Apple OS X Mountain Lion володіють більш ніж 100-ма новими функціями

Як ви розумієте дуже важко займатись такою справою як розкрутка сайтів. Цініть роботу тих, хто просуває ваші сайти.

Черговий приємний сюрприз для фанатів компанії Apple: попередня версія OS X Mountain Lion, яка стала вже дев’ятим оновленням ОС. Оновлення дозволяє перенести популярні функції і додатки з iPad на ПК Mac, а також додає наступні функції: Notes, Messages, ShareSheets, Reminders, NotificationCenter, GameCenter, і відеоповтор Air Play Mirroring. У попередню версію MountainLion розробники вже інтегрували Messages замість iChat, що дозволяє обмінюватися фотографіями, повідомленнями та відео між комп’ютерами Mac і пристроями під iOS без будь-яких ускладнень.

Messages також підтримує такі протоколи як Jabber, AIM, Google Talk і Yahoo! Messenger. Будь-який користувач Lion вже зараз може завантажити Messages beta (з сайту Apple), остаточна ж версія даного додатка буде доступна з Mountain Lion. Що стосується додатків Notes і Reminders, то вони дадуть можливість відстежувати та створювати нові списки справ на будь-яких пристроях. GameCenter дасть можливість шукати нові ігри і грати в реальному часі з реальними суперниками на iPodtouch, iPhone, iPad або Mac.

Функція ShareSheets допоможе користувачам обмінюватися фотографіями, посиланнями, і відео не виходячи з додатків Apple або продуктів сторонніх розробників. Крім того MountainLion також пропонує функцію відеоповтору (Air Play Mirroring), що дозволяє транслювати якісні (720p) відеоролики, які розташовані на комп’ютері Mac, за допомогою безпечної безпровідної мережі на телевізори з використанням Apple TV.

Налаштування iCloud стала ще простіше. А завдяки новій функції iCloud Documents ви будете знати про зміну документів на всіх пристроях. Крім цього новий інтерфейс дає можливість розробляти власні додатки для роботи з документами і використовуючи при цьому можливості iCloud. Gatekeeper – новий засіб безпеки, що дає контроль над завантаженням та установкою додатків на Mac. Таким чином, забезпечується максимальний рівень безпеки. Налаштування можна виконати і таким чином, що завантажуватися і встановлюватись будуть лише додатки з магазину AppStore для комп’ютерів Mac. ОС MountainLion вийде в світ до осені 2012 року.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Apple OS X Mountain Lion володіють більш ніж 100-ма новими функціями"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette