• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Apple, має намір відмовитися від послуг Samsung з виробництва чіпів на користь TSMC

Тривалі патентні війни між компаніями Apple, Samsung все ж негативно відбилися на їх тривалому співробітництві в інших сферах. Як повідомляє ресурс CNET, посилаючись на дані аналітиків, Apple має намір відмовитися від послуг Samsung з виробництва чіпів і перевести замовлення на іншого підрядника – компанію TSMC (Taiwan Semiconductor Manufacturing Company).
Як заявляє аналітик Гас Річард (Gus Richard) з Piper Jaffray, Apple вже розпочала співпрацю з TSMC, що стосується 20-нанометрових виробничих технологій. Інший неназване джерело заявив, що через значне погіршення відносин між Apple, Samsung, сторони зараз лише виконують контрактні зобов’язання, а після закінчення термінів контрактів мають намір внести значні зміни в сфери свого співробітництва. Це джерело також підтвердив намір компанії Apple співпрацювати з TSMC у сфері 20-нанометрових технологій. Слід зазначити, що нещодавно керівництво компанії Samsung заявляло, що, незважаючи на наявність розбіжностей на мобільному ринку, партнерські відносини з Apple, щодо виробництва чіпів продовжують залишатися важливими для компанії.

Аналітики також відзначають, що початок співпраці компанії Apple і TSMC може негативно відбитися на інших клієнтах останньої. Справа в тому, що Apple, є одним з найбільш великих замовників чіпів в галузі. Тому на обслуговування контрактів Apple, компанія TSMC змушена буде виділити значні виробничі потужності, витіснивши, тим самим, інших своїх замовників.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Apple, має намір відмовитися від послуг Samsung з виробництва чіпів на користь TSMC"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette