• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Апдейт PR 20.01.2011 та конкурс на прогнозування апдейту тИЦ

Хтось каже, що реклама сайта у контексті не є вигідним інвестуванням коштів. Та я так не вважаю і з радістю замовив би рекламу свого сайту у Google Adsense, або Яндекс Дірект.


Привіт, дорогі читачі. Я не знаю жодного веб майстра, який не чув про вчорашній апдейт PR. Тобто оновлення показника, що показує якість того чи іншого сайту, очима пошукової системи Google. Цього апу чекали усі і чекали аж 253 дні. Минулий апдейт від Гугла був 2-го квітня 2010 року, про нього я написав у пості “Квітневий ап PR“.

Багато хто пророкував, що це останнє оновлення цього показнику у тулбарі. Мовляв, більше не буде старий добрий Гугл показувати якісність сайтів. Та я прибічник такого твердження: “Якщо не буде оцінювати сайти Гугл – це зробить хтось інший!” Я так вважаю тому, що для торгівлі посилань оптимізаторам та веб майстрам все одно потрібно на щось орієнтуватись. І якби не було PR та тИЦ, знайшлись би інші показники, які набрали б сильнішу вагу, і саме від них залежала б ціна посилання з сайтів. “Пустим святе місце не буває.”

Оскільки мій блог за кілька днів до апдейту PR додали у відкритий каталог dmoz, він просто не міг залишатися з нульовим PR і отримав свою першу одиничку. Хоча при розрахунку цього показника використовують дуже багато факторів, та я вважаю, що знаходження блога у каталозі приносить свої плоди. Та буває й таке, що молоді блоги отримують PR 3-4 на першому місяці існування як аванс від Гугла. Також кілька одиниць PR можна отримати лишень за внутрішню оптимізацію.

Декому до показника PR немає ніякого діла, але я точну знаю, що завдяки ньому я отримаю набагато більшу кількість рекламодавців та замовлень від них. Ні, я не буду заліплювати блог рекламою – мені достатньо продавати 1-2 посилання з посту. І ніхто не каже, що усі пости будуть світитись на головній сторінці. Я веду до того, що мій заробіток після апдейту PR збільшиться на кілька %. Чого і вам бажаю.

Як ви вже знаєте, основними показниками блогів у очах пошукових систем та рекламодавців і оптимізаторів є завітні тИЦ та PR. Апдейд PR був вчора, а оновлення Тематичного Індексу Цитування відбулося наприкінці минулого року двічі на місяць – 10.12.2010 та 30.12.2010.

  • Тут і починаються умови обіцяного конкурсу:

Вам потрібно спрогнозувати дату наступного апдейту тИЦ.

Залишайте варіанти у коментарях та робіть ретвіт цього посту. Можна оголосити лише одну дату. Той хто буде найближчим до правильної відповіді отримає від мене 3WMZ. За ці кошти можна отримати як мінімум одне жирне посилання через біржу вічних посилань ГГЛ, або купити келих хорошого пивка Beer Куди витрачати кошти ви вже вирішите самі.

Варіанти будуть враховані лише ті, які прислані за 2 дні до офіційного апдейту тИЦ. Тобто, якщо ап буде 15.02.2011, то варіанти, прислані 13 та 14 лютого не будуть дійсні.

Бажаю всім удачі і чудових вихідних (якщо вони у вас є).

На десерт відео про Мак’Доналдс в Аду:


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Ставлю на 1 березня! Проаналізував історію апдейтів ТІЦ, були перерви й у понад 70 днів, так що тут вгадати важко, але я впевнений принаймні в тому, що ап буде.

Ви перемогли! Для отримання 3 у.о. надішліть свій доларовий гаманець.
Вітаю!

Ю-ху!!!!

Приз отримав, три баксюки, як і обіцяв автор. Все респектно, Акхе слова дотримав. Поважаю ) і бажаю успіхів на нелегкій ниві манімейкерства в мережі.

Залишити коментар, або два до запису "Апдейт PR 20.01.2011 та конкурс на прогнозування апдейту тИЦ"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette