• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Ап Яндекса 06.08.10 – знову розчарування

Вітаю усіх відвідувачів та постійних читачів. А ви відчули ап? От полюбляє пошукова система Яндекс робити оновлення показника ТІЦ у цікаві дати. Цього разу ап Яндекса припав на 06.08.10 (+2 до кожного числа) – це випадковість чи такий задум? Але суть посту не в тому, я хочу проаналізувати свій блог і дати собі відповідь, чому за 5 місяців існування akhe.info ТІЦ не піднявся навіть на десятку?

Ну, спершу розглянемо поняття ТІЦ:

ТІЦ – тематичний індекс цитування. Простими словами чим більше на вас посилається сайтів вашої чи схожої тематики, або з великим показником ТІЦ, тим більше у вашого сайту цей показник. ТІЦ ніяк не впливає на видачу сайту у ТОПі за пошуковою фразою. Та все одно вебмайстри приділяють не аби яку увагу цьому показнику. Адже оптимізатор, що хоче просунути будь-яку сторінку у ТОП видачі, за допомогою посилань, буде їх купувати на ресурсах саме з ТІЦ більше 0. Мало хто звертає увагу на блоги з нульовим показником ТІЦ – це такий собі траст, довіра пошукової системи до ресурсу.

А так як я планую заробляти з продажу посилань на таких біржах як Ротапост, Блогун та GGL, то для мене питання підняття ТІЦ стає номером один у пріоритетності.

Що я робив протягом п’яти місяців для підняття ТІЦ на блозі akhe.info:

 • Повністю унікальний, авторський контент.

Жодна стаття на моєму блозі не являється вкраденою чи запозиченою. Весь текст, що є на блозі написаний лише мною. Унікальність тексту гарантує хорошу індексацію, а при корисності контенту, його просування у ТОПі видачі. Я намагаюсь завжди писати корисні пости, які будуть актуальні і цікаві читачам. Але Яндексу на це бачу начхати.

 • Внутрішня перелінковка.

Зазвичай така проста, але дуже важлива процедура може дати будь-якому блогу як мінімум ТІЦ 10. Що я маю на увазі під внутрішньою перелінковкою:

Перше- це коли кожна внутрішня сторінка знаходиться максимум у 2-х кліках від головної сторінки. Це питання легко вирішується за допомогою створення карти блогу.

Друге – коли пости перекликаються один з одним. Наприклад, якщо я писав серію статей, то кожна нова повинна посилатися на старіші.

Крім того можна використати чудовий плагін Similarity, що виводить у кінці схожі запис.

Також я використав цікавий плагін для перелінковки внутрішніх сторінок під назвою WP-PostViwes, що виводить у сайдбарі популярні пости за кількістю переглядів.

Ще одну річ яку я зробив для поліпшення внутрішньої перелінковки – це вивів у низу блогу розділ, у якому показуються записи, що набрали найбільшу кількість коментарів – це також зміцнює позиції блогу.

Та й це ще не все. Я встановив плагін, що виводить пошукові фрази, за якими користувачі знайшли мій блог – це ще один важливий крок для внутрішньої оптимізації.

 • Обмін постовими.

Це найкращий безкоштовний спосіб для отримання посилань схожої тематики. Я створив сторінку “Обмін постовими” і кожного тижня отримую кілька пропозицій для обміну постовими. Я приймаю пропозиції навіть від блогів з нульовими показниками, адже рано чи пізно вони наберуть вагу і посилання буде мати більше значення.

 • Коментування.

Цьому пункту я став приділяти дуже мало часу, адже тепер коментування не такий ефективний спосіб отримання ТІЦ, як це було раніше. На коментування dofollow блогів йде дуже багато часу і результати мене не вражають. Та все одно я отримую деяку кількість беків з популярних блогів, залишаючи кілька коментарів на день.

 • Написання цікавих постів та отримання посилань природнім способом.

Іноді у мене виходить зацікавити читача своїми постами на стільки, що вони діляться ними у своїх власних блогах чи через соціальні сервіси. Це неймовірно тішить мене і дає мені натхнення для написання нових постів. А як це тішить пошукові системи – ви навіть не уявляєте собі.

 • Інтерв’ю.

На даний момент я взяв 5 інтерв’ю у блогерів і майже кожен з них поділився у своїх блогах нашим інтерв’ю з читачами. Тим самим я отримав кілька хороших беків. Я і надалі планую брати інтерв’ю, у цьому місяці повинен достукатись до однієї цікавої людини.

 • Гостьові пости.

Цьому пункту я також вділив мало часу і на даний момент опублікований лише один мій гостьовий пост. Ті хто слідкує за моїми дописам, знає де саме. У майбутньому планую збільшити кількість гостьових постів, так як, кожен такий пост – це посилання з головної сторінки блогу, на якому він опублікований, плюс трафік на свій блог.

 • Анонс свого блогу на форумах та соціальних проектах.

Блог уже засвітився на кількох форумах та я бачу їх кількість потрібно збільшувати у рази. Twitter також приніс не одну сотню беків, його я дуже люблю Heart

 • Участь у конкурсах.

Я брав участь у кількох конкурсах і отримав у відповідь від організаторів хороші беки. У скорому часі планую провести свій конкурс з грошовими призами. Тому усім, хто читає цей пост, пропоную стати спонсорами конкурсу. Усі умови спонсорства можна буде дізнатись із майбутнього посту, або зв’язавшись зі мною через форму контактів.

 • Купівля посилань.

Тут я також вирішив притримати коней і не витрачати грошей. Тому купив лише кілька дешевих посилань, від яких користі не відчув.

Потрібно більш масштабніше віднестись до цього питання і закупити кілька сотень постових з блогів, ТІЦ яких різниться від нуля, кілька посилань з сайтів новин, та кілька наскрізних посилань.

Я впевнений, якщо провести таку рекламну компанію вдало, то ТІЦ при наступному апі підскочить мінімум на десятку, а то й більше.

 • Посилання із своїх проектів.

Для отримання показника ТІЦ я поставив кілька прямих посилань на akhe.info із своїх блогів. Та бачу, крім невеличкого трафіку, ніякого ефекту я не отримав.

Отож, підбиваючи підсумки можна сказати, що Яндексу, мабуть, не подобається домен у зоні info. Адже комплекс дій, які я провів для підняття ТІЦ мали подіяти.

Усе, пора закуплятись посиланнями…

А як ви думаєте, чому мій блог не отримав ТІЦ?

— Постовий —

Завжди хотів побудувати власний будинок. Для цієї цілі мені потрібні будуть пиломатериалы. Тільки уявіть собі – симпатичний дерев’яний будиночок на березі річки. Красиво чи  не так?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Не парся! Блог молодий і в нього все ще попереду!
скоро ап ПР – думаю 3-4 ти отримаєш точно!

ЗІ продаю постові Smile

Та як сказати молодий? Майже пів року. Скоро буду підбивати підсумки першого півріччя.
ПР мені великої погоди не зробить Big Frown

Мене АП теж розчарував, взяв і забрав по 10-ці з трьох сайтів, хоча к-ть посилань на мене збільшувалась, але одночасно і к-ть посиланьз мене теж збільшувалась. Всі торги були в сапі. Продаж і на виручені кошти закупка, оборот близько 1000р в місяць в одну сторону і 1000 в другу. Причиною зняття, думаю, стала сапа. Планую послати цей сервіс і перейти на GGL.
А на цьому блозі поки немає Пуза із-за його молодості – все попереду. Окрім того є тези, що посилання на сайт починають наповну працювати через 2-3 місяці після індексації.
Назва домена думаю тут нідочого. А ще, думаю, Яша в роздачі ТИЦа трохи жадніший до україномовного контенту. Окрім того гірше посилання продаються з укр. контенту.
Знаю, що благотвірно на потенцію ТИЦа впливають посилання з ТИЦевих сайтів, які присутні в ЯК.

Пропоную продовжувати купувати в Сапі, а продавати через ГГЛ. Grin

Думаю причина не в блозі, а у Яндексі, вже давно пишуть про його глюки, раджу не паритися, великий ТІЦ прийде Smile

Також надіюсь що причина саме у цьому. Shy

“Внутрішня перелінковка” не може дати приросту тИЦ, це ж не Гугловський PR. На величину тИц вливають лише зовнішні поклики (посилання), тобто, з инших сайтів.

Для росту тИЦ можете спробувати закупитиись в Ксапі (а не Сапі) – має бути принаймні дешево.

Коли мій блог ще був на blogger, то перший Тіц я отримав тільки через 3-4 апи, а PR=1 після першого ж.

2 Дмитро: На ТІЦ впливають не лише посилання. Один мій блог отримав ТІЦ 10 через рік, при тому, що посилання на нього не закуплялись. А от я змінив йому дизайн, попрацював над внутрішньою оптимізацією і опа.

Мм…. невже ви хочете сказати, що тИЦ може надаватись зовсім без зовнішніх покликів?! Даруйте, але це якось надто вже суперечить моєму досвіду.

А те, що поклики на купувались, не означає ж, звісно, що таких покликів зовсім не було. Ви перевіряли чимось наявність і кількість зовнішніх покликів на той блог, що ви згадуєте?

Ну сказати, що беків немає зовсім я не можу. Скоріше зіграв той фактор, що посилання стали мати більшу вагу і сам блог набрав віку. Ось і все. Обміну я не робив, багато коментарів не ставив.

Наявність первірив. Жирних беків немає.. Але по Яндексу видає 400 беків (не унік).

Щоб отримати ТИЦ – тобі потрібні тематичні посилання. тобто якщо на твій блог і багато посилань з інших блогів, проаналізуй які з тих посилань підходять твоїй тематиці.
мій блог був отримав спочатку ТИЦ 10 потім він пропав. Тому зараз я сподіваюсь на ап PR з надією отримати PR 1-3 Smile

Залишити коментар, або два до запису "Ап Яндекса 06.08.10 – знову розчарування"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette