• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Android 4.0 розігнали в два рази

Хакери з консорціуму Linaro, який об’єднує представників ARM, Freescale, IBM, Samsung, ST-Ericsson і Texas Instruments, провели маштабну оптимізацію Android 4.0 для підвищення продуктивності. Підвищення продуктивності на кілька десятків або навіть сотень відсотків (в залежності від бенчмарки) досягнуто за рахунок специфічних ARM-оптимізацій в компонентах Android, використання більш нової версії компілятора (GCC 4.7) з включеною опцією-O3 замість стандартної-O2. Втім, основний приріст продуктивності дав не компілятор, а саме ARM-оптимізація компонентів.

Для демонстрації вони запустили 3D-бенчмарк з комплекту Android-бенчмарків 0xbench на ідентичному обладнання на основі SoC Texas Instruments PandaBoards (OMAP4430). Цей 3D-бенчмарк задіє CPU саме в той час, як драйвер GPU не піддається оптимізації через свою закритість. В ряді відео-презентацій, які вже представлені широкій громадськості, можна побачити, що оригінальна версія Android показує 30 fps, а оптимізована – 60 fps.

Представники Linaro докладно пояснили, які конкретно зміни вони внесли в Android, а також опублікували майже всі вихідні коди і образи оптимізованої ОС. Опубліковані оптимізації можуть вільно використовуватися розробниками конкретних прошивок під різні Android-пристрої. Зокрема, учасники проекту CyanogenMod вже заявили, що включать їх в наступну версію прошивки CyanogenMod 9.Тим часом, фахівці Linaro приступили до аналогічної оптимізації Ubuntu для ARM-процесорів.

— – —

Мало кто знает, что перед тем как продвигать сайт и  его внутренние странички, нужно сперва провести аудит юзабилити. Кто не слыхал о юзабилити, знайте, что это внутренняя перелинковка, для удобства посетителя. Без этого вывести сайт на лидирующие позиции практически не возможно.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "Android 4.0 розігнали в два рази"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette