• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

AMD розглядає можливість продажу компанії

Есть отличный забугорный VPN сервис – стоит воспользоваться бесплатным тестовым периудом.

Згідно з повідомленням Reuters, посилаючись на надійні джерела, компанія AMD найняла компанію JPMorgan Chase & Co з метою розгляду варіантів подальшого розвитку AMD.
Відзначається, що компанія активно намагається знайти свою роль в галузі, яка поступово відходить від традиційних комп’ютерів до мобільних пристроїв. Одним з розглянутих варіантів є продаж компанії. Як зазначає джерело, цей крок не є пріоритетним варіантом. Як альтернатива розглядається можливість продажу портфоліо патентів.

Однак сама компанія AMD спростовує інформацію про можливий продаж. В електронному листі, відправленому в Reuters, сказано, що керівники та рада директорів компанії впевнені в правильності обраного стратегічного напрямку розвитку. При цьому наголос робиться на довгострокове зростання за рахунок диверсифікації технологічних активів в пріоритетні напрямки. Основною метою компанії є збільшення власної акціонерної вартості. Разом з тим, в даний час AMD не займається активним пошуком шляхів можливого продажу як всієї компанії, так і найбільш значних активів.

Представник компанії JPMorgan Chase & Co відмовився коментувати інформацію про можливе співробітництво з AMD.

У цьому році вартість акцій AMD знизилася на 60%, однак після появи чуток про можливий продаж компанії ціна акції зросла на 20%. В результаті подальшого коректування підсумковий коефіцієнт зростання вартості акцій склав близько 5%.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "AMD розглядає можливість продажу компанії"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette