• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

AMD і ARM об’єдналися в «гетерогенний» союз проти Intel

Виробники процесорів AMD, ARM, Imagination Technologies, MediaTek і Texas Instruments створили некомерційну організацію HSA Foundation. HSA розшифровується як Heterogeneous System Architecture (гетерогенна системна архітектура). В рамках фонду компанії збираються разом працювати над збільшенням продуктивності комп’ютерного процесора за допомогою використання можливостей інших компонентів комп’ютерної системи. Цей підхід відрізняється від того, який використовує компанія Intel, яка намагається домогтися більшої продуктивності за рахунок створення все більш складних обчислювальних блоків всередині своїх центральних процесорів, повідомляє Engadget.

Завдання шести засновників фонду – збільшити потужність комп’ютера не за рахунок ускладнення процесора, а за рахунок комбінування двох або більше типів процесорів в одному чіпі: наприклад, відеокарта може бути використана не тільки для графіки та ігор, але і для виконання спільних завдань. Це вже можливо за допомогою мови OpenCL, але, на думку AMD, ця мова програмування надто складна, через що доступна тільки обмеженому колу розробників. Інша програмно-апаратна архітектура, що дозволяє використовувати графічні процесори для обчислень, – CUDA – була створена компанією NVIDIA, однак вона є закритою для розробників: всі права належать NVIDIA. HSA Foundation має намір створити відкриту програмно-апаратну архітектуру, яка буде не тільки крос-операційною, а й крос-платформною, тобто зв’яже десктопи та мобільні пристрої.

— – —

Я уже давно подумываю где бы выгодно iphone 5g 16gb купить и жене подарить. Нынче модно и престижно ходить только с айфонами!


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "AMD і ARM об’єдналися в «гетерогенний» союз проти Intel"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette