• Twitter
 • rss
 • facebook

Підключайся до нас!

Адалт (частина третя)

І так, я вирішив продовжити розпочатий раніше марафон по створенню, наповненню контентом, розкрутці, та заробітку на адалт блогах. Минулий раз я розказав, який повинен бути хостинг, аби відповідати вимогам адалт блогу та виклав свої роздуми, щодо назви доменного імені.

Сьогодні хочу перейти до шаблону та організації юзабіліті та інших примочок у майбутньому адалт блозі. До речі, блог уже створений і на нього вже пішов трафік (на 2 пости 20 хостів на добу).

Як відомо, для управління контентом потрібна cms – я обирав між безкоштовними WordPress та DLE. Оскільки я вирішив не завантажувати блог плагінами, а хостинг Вордресівським двигунцем, то вибір пав саме на Data Life  Engine. На справді вона не зовсім безкоштовна та існує версія, що дає без перешкод зробити 100 записів, потім потрібно ввести код. Завдяки безмежності інтернету та його добрим користувачам код можна легко підібрати до будь-якої версії і продовжити роботу із цією чудовою cms.

Плюси DLE:

 • Цей двигунець вкрай простий у використанні
 • DLE не навантажує хостинг, адже займає мало місця і при правильній настройці робить мінімум запитів до бази даних
 • Дуже просто завантажувати та розміщувати медіа порівняно з WordPress
 • Є багато безкоштовних шаблонів та мануалів

Отож для свого другого адалт блогу я також обрав DLE і думаю, що зробив правильний вибір.

Що треба зробити, перш ніж починати наповнювати адалт блог контентом:

 • Почистити шаблон від зайвих посилань та не потрібних скриптів
 • Оптимізувати усі картинки, що присутні у оформлені шаблону
 • Вибирати шаблон, якомога менше засмічений непотрібними віджетами та прибамбасами
 • Шукати шаблон або повністю білий, або чорний
 • Зробити шаблон напів-унікальним (змінити шапку, логотип, дещо в оформлені)
 • Продумати структуру майбутнього блогу (де будуть розміщуватись розділи та віджети типу найкращі пости та голосування, де буде стрічка пошуку та опис сайту, де згодом ви плануєте розміщувати банери партнерок або блоки тізерів)

Це той мінімум дій, які потрібно зробити перед початком створення блогу, на який буде йти суто пошуковий розважальний трафік у величезній. Не жалкуйте часу або коштів на створення дійсно якісного шаблону, адже це початок шляху до пасивного заробітку. І чим більше ви будете приділяти уваги дрібницям, тим більше згодом у вас буде відвідувачів і відповідно прибутків.

Думаю наступного разу я розкажу як саме я підбираю ключові фрази та як це допомагає збільшити кількість відвідувачів на кожен окремий пост. Також поговоримо про картинки до постів…

На сьогодні це все, пора мені трішки зайнятись своїми адалт блогами, а то за час марафону майже ніякої роботи над ними не велось. Успіхів вам та мені в адалт заробітках.

Періс Хілтон про еротику:

— – —

Если бы вы только знали, какой это тяжелый труд – создание сайтов. На самом деле нужно обладать большим мастерством и иметь багаж знаний, что бы угодить заказчику и сделать отличный сайт. Например для  компании Totalcan создание сайтов это профиль и заработок. По этому ,если вы решите заказать создание сайта или группы сайтов, то неприменно обращайтесь к ним.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Або якщо майт дійсно приносить гроші то можна і купити ДЛЕ, він здається на так вже й багато коштує)

Навіщо платити за те, що можна отримати безкоштовно.
Мій товариш користувався безкоштовною версією навіть тоді, коли трафік перевалив за 20 кіло. І нічого. Все нормально – грошики капали, поки фільтр від Яндекса не зловив.

Логічно) А у тебе який зараз потік трафіку, І на скільки надієшся до кінця року вийти?)

На одному 1к, на новому на 2 статті йде до 20 хостів на добу.
Планую до кінця року вийти на 2к та 1к відповідно. Це мінімум. та треба провести чималу роботу.

Угу…. робота велика, спробуй втиснутися в цю нішу якщо вона уже настільки забити. Але наскільки я знаю у тебе всі адалт блоги російськомовні? Чому ж ти Українських не робиш? Чи англомовних?

В англомовних страшенна конкуренція, а в українських мало трафіку і хз куди його зливати…

який контент: фото чи відео?

Контент – фото, підкріплене хорошим копірайтом.

Залишити коментар, або два до запису "Адалт (частина третя)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette