• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Адалт блог (частина шоста – просування)

Минулого разу я обіцяв, що детально розкажу про те, як я просуваю сторінки із адалт контентом. Ми вже говорили про складання правильного сентиматичного ядра та розподілення ключових запитів по головній сторінці, категоріях та по окремим постам.

Коли ми маємо правильну картину із категоріями та постами із ключовими фразами, то й просувати ці сторінки стає легко. Іноді достатньо внутрішньої перелінковки і сторінки вже вилазятьь у ТОП самостійно.

Якщо запит конкурентний, то частіше за все самої перелінковки не досить. Особливо якщо мова йде про ТОП Яндекса. Я прибічник того, що зовнішні посилання й досі мають сильний вплив на ранжування сторінок у видачі. Тому окрім внутрішніх посилань я приймаю міри по здобуттю (купівлі) зовнішніх посилань.

  • Маленький ліричний відступ по статистиці блогу, що створюється у рамках даного марафону:

Наразі відвідуваність скаче в районі 1к відвідувачів, хоча після останнього апу трішки впала. Додано усього 113 записів з доволі непристойними картинками, але ніякого по**о там немає і не буде! Приносить цей сайт наразі від 50-ти до 100 російських тугриків щодня, не враховуючи вап трафіку. Це дає впевненість у тому, що при бажаних 10к хостів, можна буде сміливо розраховувати на 1к рублів щодня, тобто на 1к доляриків, але до цього ще мінімум рік. От вам і інтернет бізнес =)

  • Повернемось до закупівлі зовнішніх посилань.

Для початку треба обрати сторінки на які будемо робити покупки:

Звичайно посилання потребує як головна сторінка, так і розділи сайту і звичайно окремі пости. Більшість посилань я купую із анкором і зовсім невеличку частину роблю безанкорною.

Які анкори підбирати на головну та інші сторінки. які уже створювались із підбором ключової фрази я думаю зрозуміло: ключова фраза і буде анкором.

Я роблю наступним чином: Обираю ті сторінки, що вже увійшли у ТОП 10-20 і закупляю посилання саме на них. Навіщо тягнути у вверх ті сторінки, які навряд чи попадуть і у ТОП 50. Краще менше, ніж узагалі нічого.

Я роблю анкор лист із 20-30 сторінок, що потребують просунення з-за допомогою покупних посилань. У ньому я вказую частотність запитів, сам запит, УРЛ сторінки та лінки на сайти, де я вже купив посилання саме на цю сторінку. Роблю це все в екселі, тому потім зручно дивитись на витрати і результат.

  • Де купувати посилання на адалт блоги:

Багато хто біжить у сапу. Та я просто на просто нею не користуюсь – поганий з мене сеошнєг. Я люблю вічні посилання, нехай навіть у вигляді постових. Звісно контекстні посилання у тематичних статтях це бомба, але хто стане писати про оголеного чоловіка в ванній під продаж мені лінку? Доводиться купувати на нетематичних блогах.

Можна створити тему на форумах для веб-майстрів, та шукати донорів там, але я люблю, коли є якісь гарантії, тому обрав для закупівлі РотаПост, що чудово зарекомендував себе корисним ресурсом і для тих, хто хоче продати постові і ля тих, хто їх хоче купити.

У ГГЛ ви не знайдете дешевих донорів, або взагалі не зможете створити рекламну кампанію, що просуває адалт ресурс. У Блогуні багато відвертого гі*на і мені й досі не подобається сама система.

І так, що я прошу від веб-майстрів у РотаПості:

Постовой должен быть окружен тематическим текстом с обеих сторон
Не поленитесь и напишите  хотя бы 2 предложения вокруг анкора
Постовой должен быть в новой статье
Не менее 500-600 символов УНИКАЛЬНОГО текста на странице!

Якщо блог і пост не тематичні, то хоча б кілька слів біля анкору будуть по тематиці. Само собою сторінки із контентом менше 500 символів мене не цікавлять ну і неунікальність то не моє.

Наразі я витратив на усі кампанії всього на всього 370 рублів, та купив 13 постових. Зовсім не ті цифри, що я планував побачити. Справа у наступному:

Дуже мало людських блогів погоджуються розміщувати лінки на ресурси 18+. Ті, хто погоджуються схожі на лай*о. Хороші ресурси вимагають за постовий від 80-100 рублів. Я поки що не готовий витрачати такі кошти на ресурс, що ледь ледь вийшов на нуль.

Також посиланнями можна обмінюватись, та це не дуже ефективний спосіб. Але я теж його практикував і отримав кілька потрібних мені лінків.

Мало хто знає, але дроч*ери також сидять у соціальних мережах і готові ділитись зі своїми друзями цікавим їм контентом. Я поставив код на еро блог, що дозволяє у 2 кліка додати лінк на сторінку блогу у соц мережу на сторінку користувача. Як результат кілька десятків лінків із соціальних мереж на мій блог, а це додатковий трафік та траст від ПС.

Я створив окремий аккаунт у твіттері і час від часу додаю лінки на пости у блозі – це пришвидшує індексацію у ПС.

Хто має сітку своїх еро блогів, або хоча б блогів розважальної тематики, можна поставити лінки у тематичних статтях з них. У мне такий блог тільки один. Я написав невеличкий пост, під потрібний мені анкор і окрім просування у ПС й досі іноді отримую тематичний трафік – приємно і корисно.

Думаю, що наступного разу можна буде поговорити про монетезацію.

Якщо є запитання – готовий відповісти. Гарного вам закінчення дня.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

1) де береш тексти? а фото?
2) як зараз монетизуєш? сапа?

Вже писав. Пише копірайтер тексти 500-600 символів, сама підбирає фото та ключі для тексту.
Фотки найти не проблема =)

Про монетизацію наступний пост. Поки тільки тізери та вап трафік.

а можна детальнішу статистику а не тільки “Як результат кілька десятків лінків”

Детальніше:
Майєе всі лінки з блогів із ТИЦ 10+ та сторінками в індексі Яші від 100 штук.
Також майже на всіх є хоч якась відвідуваність – від 50-ти хостів.

Так щось все більше і більше зацікавлює мене ця тема. Так думаю спробувати.
Зараз маю один блог схожого типу, про знаменитостів, але він зроблений за 10хв на юкозі, трафік запросто назбирав 200 хостів, от тільки монетизувати юкозні сайти тяжкувато.

Так, юкозні сайти для новачків. Можна ж перенести на окремий домен сайт з юкозу.

Фото знаменитостей, чи голеньких знаменитостей?

А що ти думаєш про мій блог, він схожий на ла*но? Тільки не звертаю увагу на те як часто я пишу статі просто часу реально нема зара учоба головне і підготовка до поступлення, а коли поступлю візьмусь за нього руками і ногами.
Так от хочу запитати думку професіонала, що ти думаєш про мій блог і скільки ти би дав да постовий на ньому (я не пропоную купляти, тобі можу і подарувати, просто цікаво знати).

Чому лайно. Блог як блог зі своїми авторами. Скільки б дав, хз? Як звичайно 2-3 бакси за верхній в нормальному пості.

Голих знаменитостів. міграція з юкозу, це ідея, я якось навіть не подумав. Тоді нового блогу і не потрібно, а просто зайнятися просування уже створеного.
Попробую перенести на DLE.

Привіт. Де ти шукав копірайтера і скільки платив/платиш?

Привіт. Знайшов чи на фрілансері чи на Етексті. Платив по 20-25 р за пост. Копірайтер сам підбирав ключі у заданому діапазоні запитів, писав біля 500 символів тексту, вставляв картинки та публікував.

Залишити коментар, або два до запису "Адалт блог (частина шоста – просування)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette