• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Адалт блог (частина четверта)

Хоча створення та наповнення ще одного мого адалт блогу йде доволі повільно та головне, щоб це було стабільно. Якщо ви пам’ятає у третій частині марафону я розповів про те яку cms я обрав для блогу, та які мінімальні зміни зробив у шаблоні, аби унікалізувати його. Також розповів про юзабіліті на блозі та зменшення ваги кожної сторінки.

Блогу уже виповнилось 4 місяці. Я додав усього на всього 12 записів з картинками на блог. Наразі цей еро блог відвідує 100 чоловік щодня. Як я дійшов до такого результату читайте нижче. Я, як і обіцяв, розкажу про підбір ключових фраз і правильне їх вживання.

І так, після того як я визначився із тематикою, потрібно визначитись із основними ключовими фразами, по яких я буду просувати головну сторінку та категорії. Я заздалегідь не замахувався на ВЧ запити і обирав такі, які шукають 10-20к на місяць. Саме з цих фраз я і побудував меню категорій. Кожна фраза стала назвою для окремого розділу. Відповідно різноманіття основних фраз стали назвами постів у цих категоріях. Пояснюю докладніше на прикладі:

Основний запит “Дівчина”. По статистиці від Яндекса це слово у всіх його формах та з іншими словами і словосполученнями шукають аж 73к разів на місяць. Нехай це слово буде назвою для категорії. Перейдемо до постів.

Пости можна назвати наступним чином: “Голі дівчата” – 9.5к разів на місяць, “Фото дівчат” – 4.5к разів, “Дівчата онлайн” – 3.3к разів, “Дівчата в бані” – 1.7к разів і так далі. Тобто політ для фантазії величезний.

Таким самим чином можна створити категорії жінки, чоловіки, хлопці, парубки і так далі. Головне звірятись із статистикою. Бо буває таке, що створюєш семантичне ядро, пишеш під нього чудові пости, підкріплюєш це бомбовими картинками, а трафіку немає. Адже пости про голих бабців нікому не потрібні.

От зараз подумаю трішки і піду робити ще один адалт блог тільки уже для українських користувачів – знайшов кілька “солодких” запитів =)

Наразі наповненням блогу я перестав займатись. Важко писати про чоловічі гідності та частини тіла. Поручив цю роботу дівчині, яка пише до мого першого адалт блогу. Попередньо роз’яснив що до чого та відіслав файлик з анкор листом. Тепер кожна нова публікація попадає до своєї категорії та дає їй поштовх для підкорення вищих позицій у ТОПі ПС.

Зазвичай пости складаються з анонсу, тексту у пості та 5-10 картинок. Я не прибічник дубльованого контенту, тому анонс не попадає у сам пост, а світиться тільки на головній сторінці та рубриках. Власне я хотів сказати про те, що ключові фрази потрібно вживати не надто часто – не переоптимізовувати текст на сторінці. Звісно у заголовку посту та по ходу статті прямих входжень має бути 2-3 штуки на 1к символів. Але якщо пост коротенький – 200 символів анонс та 300-400 сам пост, то я стараюсь вживати ключове слово 1 раз в анонсі і 1-2 рази в пості. Але дуже вадливо писати тексти людською мовою, а не абракадабру. Взагалі потрібно робити усе для людей і тільки тоді буде вам щастя!

Згадав: Про підбір ключових фраз я писав ще тут. Давно це було, але ще актуально.

Якось сумбурно усе вийшло, тому, якщо будуть запитання, а надіюсь що вони будуть, залишайте їх у коментарях – постараюсь швиденько відповісти.

До речі про коментарі, та внутрішню перелінковку на адалт блозі я розповім наступного разу. А поки що до роботи!

На десерт кумедне відео =)


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Напиши декілька порад щодо монетизації адалт сайтів Smile І як ти сам збираєшся або ж вже монетизуєш?

Я поки використовую тільки тізери та партнерку по монетизації вап трафіку.
Писав про тізери тут http://akhe.info/fin-stryp-za-serpen-2011/
А про партнерку тут http://akhe.info/monetezujemo-wap-trafik/
При бажані можна зробити свої тізери та банери і лити трафік на інші партнерки і збільшувати прибуток у рази. Поки трафіку не багато я не поспішаю з таким видом монетизації.

“пам’ятає у третій частині марафону ” тут поклик не працює при читанні через RSS. “про чоловічі гідності та частини тіла” – а тут мабуть мало бути слово “достойності” (“достоинство, мос.”).

Олександре, а можете навести кілька прикладів таких блогів як у вас, тобто йдеться не про цей Smile, а про саме “адалт блоги” – звичайно, можна не ваші. Просто щоби подивитися, як то виглядає.

Не знаю чому через рсс не відкривається посилання.
Та достойності більше підходять, але чомусь боявся що такого слова нема в рідній мові =)

Заходимо наприклад сюди http://www.liveinternet.ru/rating/erotic/ і бачимо купу адалт блогів схожої структури.
Якщо точніше то ось приклад http://www.mirpopok.ru/

Слово “достойність” звичайно є. Просто тут присутні особливості – а саме, коли йдеться про статевий член, то можна вживати за подібністю “достойність”, а коли про повагу – “гідність”, а коли про оцінку – “вартість”.

Щодо блогів. “Дира признаться страшная” – сподіваюсь, я ніколи таких сайтів не робитиму. Про в справжньому сенсі еротику – таке можу собі уявити, але таке – ні. Бо от трішки подивився на те паскудсьтво й ледь не знудило. Зате які там поклади трафу! – основний інстинкт – ніц не вдієш.

Ну той приклад сайту не дуже схожий на мій – там тільки сенс: картинки + опис. Я викладую лише еротичні картинки, ніякого брудного порно, хоча там дійсно трафіку побільше буде.

Ось на цьому інстинкті й заробляю. У цьому місяці десь 4к рублів чи трішки більше з одного еро блогу. Хотілось би щоб там було в 10-ть 20-ть разів більше трафіку.

Я переглянув із десяток ділянок в тому ретинзі – не лише ту, які ви навели. По декотрих навіть у статистику поглянув – що то за запити на них ведуть.

До речі, нарешті зрозумів, звідки беруться в Тизернет учасники з таким трафом, що вони потрапляють в топ Smile.

“адалт блог тільки уже для українських користувачів” – думаєте, вийдете на ту відвідуваність, що має ваш перший блог? Якась конкуренція в цій ніші – тобто “еротика по-українські” – є?

Конкуренція звичайно є. На відвідуваність можна і більшу вийти. головне правильно запити підібрати. Біда тільки в тому, що кліки з України дешевше тому рентабельність падає. Краще вже москаликів розводити =)

Залишити коментар, або два до запису "Адалт блог (частина четверта)"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette