• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

Єбаут

Радий, що ви завітали на цю сторінку мого блогу. Це означає лише одне – вам цікаво, хто автор тієї всієї писанини і мене це дуже тішить. Ну що ж, давайте знайомитись:

IMG_9049

Звати мене Олександр, мені надцять років (Доводилось постійно міняти дату, тому краще напишу рік народження 1985). Народився та живу у Хмельницькому. Блогінг – це моє хобі і я хочу, щоб він мені приносив непоганий додатковий заробіток і роблю для цього усе можливе. Правда я вже давно перейшов з блогера в розряд манімекера і створюю сайти для людей та для забезпечення пасивного заробітку.

Даний блог був створений з метою показати бажаючим, що заробіток в інтернеті можливий і перехід від звичайної роботи на дядька, до заробітку в мережі може бути безболісним та навіть приємним. Я почав займатись блогінгом у 2010 році і зрозумів, що далі жити без нього не зможу =0)

Наразі у мене кілька сайтів із постійним доходом та купа планів на майбутнє. Окрім того у мене є сім’я – кохана дружина та дочка. У нас є невеличкий бізнес у оффлайні, тому намагаюсь встигати і там і тут.

Якщо у вас є запитання до мене, то ось Контакти:

Пишіть на FMNzzZmey(собачення)gmail.com або на Akheblog(гаф-гаф)gmail.com

icq 59два85411вісім

Але раджу для контакту зі мною скористатися сторінкою зворотнього зв’язку.

P.S. Кому стала цікава моя персона може перечитати інтерв’ю зі мною http://sapid.info/interview-with-alexander-akhe/