• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

$8 млрд. – нова вартість Twitter

За останніми даними, вартість мікроблогів Twitter склала понад 8 млрд. доларів США.
Інвестори, спираючись на суму вартості сервісу, мають намір вкласти біля 400 млн. доларів й отримати акції.
Між тим, вартість сервісу впевнено росте. Минулорічна оцінка мала рівень біля $4 млрд., біля місяця тому проект коштував $7 млрд.
Прогнозується, що одним з інвесторів може бути російська компанія, яка має частки в найбільш розвинутих соціальних мережах – «В контакті», “Однокласники”, «Facebook» та інш.
Представники Twitter наголошують, що планують співпрацю лише з приватними бізнес-структурами і не мають намір виходити на біржу.
В минулому році щоденний дохід сервісу від рекламних пропозицій склав біля $200 млн., кожного дня на сайті оприлюднюється понад двісті мільйонів повідомлень.

— – —

Я завжди цікавився тим, яка ситуація зараз серед українських банків. Наразі рейтинг банків – це один із цікавих способів дізнатись, який з банків є у лідерах, а хто на межі банкрутства. Тобто, якщо ви хочете зробити депозит, або взяти кредит у банку, то варто звернути увагу на цей рейтинг.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "$8 млрд. – нова вартість Twitter"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette