• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

5 показників живого блогу

Привіт, шановні читачі. Сьогодні вирішив зробити невеличкий допис на тему 5 показників живого блогу. Хочу поділитися своїми спостереженнями в надії, що вони стануть у пригоді, для кожного з вас. Адже при виборі донора для купівлі чи обміну посиланнями потрібно звертати увагу не тільки на SEO показники, а й на активність блогу. Особливо, якщо вам окрім посилання, потрібен хоч якийсь трафік.

  • Публікації

В першу чергу, потрібно звернути увагу на дату останньої публікації на блозі, де ви хочете придбати посилання. Сайти, що не оновлювались більше 2-х місяців, можна вважати мертвими чи покинутими напризволяще. Вони продовжують висіти на хостингах і приносити якийсь прибуток власнику, але подальшого розвитку проекту явно не передбачається.

Якщо це трастовий домен з великими пузомірками, а вам якраз потрібне посилання з такого ресурсу, то можна ризикнути, та купити посилання, на уже проіндексованих сторінках. Та я б рекомендував зв’язуватись лише з часто оновлювальними ресурсам. Тому що на них часто люблять бігати пошукові роботи, що переходять по свіженьких лінках і з великою вірогідністю попадуть і до вас.

Якщо вам потрібно швидко проіндексувати новий блог чи сторінку – найкращим способом буде купівля посилання з трастового, часто оновлювального ресурсу.

  • Коментарі

Саме вони уже давно стали невід’ємною частиною блоггінгу і не тільки. На коментарі потрібно звертати увагу перш за все. Адже, якщо люди коментують чиїсь записи, значить їм цікаво їх читати і висловлювати свою думку. Це і є ознакою популярності , ознакою живого блогу. Особливо популярні записи можуть набирати сотні коментарів. А якщо загориться дискусія, то й більше. Якщо у вашого “донора” все добре з коментарями до постів, можете не хвилюватись – його блог живий.

  • Відвідуваність

Як може блог вважатись живим, якщо на ньому немає ні краплини трафіку? Звісно ж повинні бути присутні відвідувачі, які прийшли з пошукових систем і з різноманітних сайтів. І чим більше трафіку на блозі, тим він і перспективніший в очах оптимізатора та вебмайстра. При можливості потрібно перевірити джерела трафіку на блог. Не всі користувачі інтернету чисті на руку і за часту приганяють трафік з САР (система активної реклами), де він коштує копійки. Це робиться для підйому блогу у різних рейтингах та ТОП-ах. Цей трафік ніяк не конвертуєш і він нічого не вартий. Стережіться таких шахраїв.

  • Реклама

Як це не банально, але показником живого блогу може служити реклама, точніше її кількість. Якщо на блозі акуратно розміщено кілька банерів і де не де проскакує контекстна реклама, це означає, що за блогом слідкують і не засмічують рекламою. Та коли на сайті бовтається кілька поп-андерів і рідеректів, що перекидають користувача на порно сайти, то це вже зовсім не здорово. Такі сайти швидко попадають під фільтри пошукових систем і посилання, яке ви там купите, буде пустою тратою ваших грошей.

Якщо реклами зовсім немає, це не означає, що блог мертвий. Погляньте краще, можливо він ще зовсім молодий і розумний власник вирішив зробити усе правильно: Спочатку набрати репутацію та постійну аудиторію, а вже тоді ставити рекламу Yes

  • Відкритість

Що я маю під словом відкритість? Це контактна інформація автора чи авторів блогу. Якщо на блозі немає сторінки з контактною інформацією, та невеличким описом автора блогу, це може навести на погані думки. Наприклад, що блог ведеться лише для заробітку з продажу посилань, або це якийсь сателіт, що веде на основний ресурс власника.

Кожен сайт повинен мати сторінку, на якій розповідається для чого і для кого створений цей проект, яке смислове навантаження він несе, та яку нішу хоче зайняти. Коли таких простих даних не знаходиш, розумієш, що над сайтом погано працювали.

Ось такі 5 ознак живого блогу я вивів для себе. Можливо, ви з цим не згодні, тоді діліться своїми думками у коментарях. Завжди радий відповісти на всі ваші зауваження та запитання.

P.S. У партнерці Фотокеш знову проводять конкурс “Жаркая неделя”. Той хто набере найбльшу кількість петів, отримає непогану суму. Той хто опиниться на першому місті забере свої 250$ Хто прийде до фініша другим отримає 150$ А кому пощастить стати третім забере свої заслужені 50$ Дуже непогано, як на мене, зважаючи на те що за кожного зареєстрованого пета, ви можете отримати 22 цента.

— Постовий —

Якщо ваша основна робота SEO и манимейкерство, то я вам дуже заздрю. Я і сам дуже хочу заробляти на життя тільки таким способом. А ви?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Залишити коментар, або два до запису "5 показників живого блогу"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette