• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

4 роки блогу akhe.info

На первый взгляд может показаться, что создать сайт с красивым дизайном и занять первые позиции в поисковых системах довольно просто, но на самом деле это трудоемкий процесс, который требует больших затрат как денег, так и времени. Если Вас интересует раскрутка сайтов в Одессе, то стоит подумать браться за это дело самому или же найти отличного исполнителя. Мне кажется, что команда seo-dom.com.ua решит поставленные Вами задачи в кротчайшие строки и вы будете довольны выполненной работой.


4 years

Ось я і вперше пропустив річницю власного блогу. 4 березня 2014 року виповнилось 4 роки від того моменту, як я почав викладати свої думки у цей блог.

Минулу річницю відсвяткував аби як. Беру це за традицію і  цього разу також тихесенько напишу, що змінилось за рік ведення блогу:

Якщо коротко, то фактично нічого. Я так само намагаюсь заробляти лише “білим” способом: створення та просування СДЛ сайтів під контекст. Правда коштує то дорого і вкладенні грошики хоч і повертаються, але дуже повільно.

Цього року я купив один сайт для батька, але він ще навіть на половину не окупився. Чого не можу сказати про сайт під вап трафік, який окупив себе за 4 місяця, а за пів року попав під фільтр Гугла.

Взагалі роблю простий висновок: Гроші роблять гроші! Є кошти – вкладаєш їх у новий проект, або купуєш сайт з прибутком і відбиваєш вкладення за рік-два, а далі знову накопичуєш кошти і вкладаєш у нові проекти, збільшуючи капіталооборот. Але мені таке не дуже вдається робити, бо я майже завжди виводжу зароблені грошики в оффлайн і живу як цар =)

Кожного разу кажу собі: краще вклади зароблені дерев’яні рублі у контент, який завжди відбиває себе. Але ж ні – ситуація в оффлайні вимагає коштів зі сторони. Так і живу – від виплат до виплат. Треба міняти ситуацію!

Ну і по традиції п’ятірка блогів, що за рік дали найбільше трафіку:

9seo.ru – 481 уніків;

blogosphere.com.ua – 129 хостів;

wildo.ru – 106 відвідувачів;

sergunik.name – 94 уніків;

zrobysama.com.ua – 63 переходи.

Усім велике дякую!

Цікаво, що буде через п’ять років ведення блогу? Можливо я повністю зміню свій світогляд?


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Вітаю з річницею! Smile
В мене 7 березня теж була річниця, але трохи скромніша – 3 роки. Grin

Поздравляю! Что-то пропал ты куда-то, мало пишешь. Как обстоят дела с марафоном?

Треба буде про це окремий пост написати – зараз просто працюю на одній своїй кавовій точці. Хочу знайти адекватну заміну, щоб точка працювала в плюс.

Дякую за вітання.

Марафон іде, а я туплю – просто потрібно замовляти і публікувати контент, а я не маю ні часу ні коштів, зате є купа відмазок.

Та же фигня. Двигаться вперед надо, а пока не за что.

Залишити коментар, або два до запису "4 роки блогу akhe.info"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette