• Twitter
  • rss
  • facebook

Підключайся до нас!

10 причин смерті блогів

Частенько я заходжу на ресурси, на яких остання новина опублікована кілька місяців назад, а то й минулого року. Такі ресурсі мертві, або на дорозі до вимирання. Адже нинішній світ блоггінгу вимагає постійного поновлення ресурсу, хоча б кілька разів на місяць. Чим частіше та головне регулярніше оновляється блог, тим більше його люблять пошукові системи та самі відвідувачі. Але багато блогерів закидають свої проекти. Я хочу навести 10 причин смерті блогів:

1. Усі ми люди і в нас є звичка часто міняти свої інтереси. Звичайній людині може просто набриднути блоггінг. Це і є перша причини смерті блогу. Коли закінчується натхнення та пропадає бажання щось писати, блог по тихенько вмирає.. Відписуються читачі, зменшується трафік, пошукові роботи все менше заходять на блог. Згодом інформація блогу стає не актуальною і його взагалі ніхто не відвідує.

2. Коли блог створюють виключно для заробітку, то він рано чи пізно помирає. Особливо, якщо його робили для продажу посилань чи як сателітом для більшого проекту. Розчарування у заробітку з блогу стає дуже вагомою причиною для смерті блогу.

3. Коли створюються новий блог, то не завжди звертається увага конкурентів. Часто буває, що не вірно вибрані ключові слова. По ним дуже важко попасти у ТОП видачі. Отож причиною смерті блогів стає велика конкуренція у тій чи іншій ніші.

4. На даний момент я працюю в конторі, де є безлімітний доступ до інтернету та купа вільного часу. Якщо я зміню місце роботи і попаду туди, де зовсім немає комп’ютерів, то мої блоги також вмруть. Причиною смерті блогів може стати зміна місця роботи.

5. Банальна нестача коштів на про-плату доступу до мережі інтернет може стати однією з причин смерті блогів. Що важливіше – купити харчі та одяг чи заплатити за інтернет. Більшість обирає реальність.

6. Є унікальні люди, які просто на просто можуть змінити релігію, яка забороняє користування благами цивілізації. Тоді смерть блогу 100%.

7. Кардинальна зміна цінностей також може стати причиною смерті блогу. Людина розуміє, що інтернет їй не потрібен. Розуміє, що у реальному світі набагато цікавіше. В такому випадку вона закидає блоінг.

8. Дехто переїздить у іншу країну, де навіть не чули про існування інтернету.  Ось тоді життя блогу добігає свого кінця. Немає хазяїна, немає блогу. Зміна місця проживання одна з ТОП причин смерті блогів.

9. Загублені усі паролі та ключі можуть поставити крапку на житті блогу. Хочете вірте, а хочете ні, та таке трапляється.

10. Сама класна причина для смерті блогу це – народження дитини. Тут все просто – дитина забирає увесь вільний час..

Ви можете доповнити чи розкритикувати цей список у коментарях.


Поділіться цікавим постом із друзями через соціальні мережі:


Блог знаходять за такими фразами:


Коментарі

Согласен с пунктами. Осталось осветить вопрос: как сделать так (или что нужно делать), чтобы блог не умер!?

Я думаю написати про це пост =)

Чомусь твої коменти в спам попадають..

9 пункр мене розсмішив, то тоді записуй у зошит паролі. Grin Grin Grin Grin Grin Grin
А якщо серйозно, то блог це не коники з матеріалу жовтого ліпити, я вважаю, що якщо його заводити, то ним займатися.
А оті плакання, що конкуренція – це фігня!!

Залишити коментар, або два до запису "10 причин смерті блогів"

Клікніть, аби додати смайлик

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette